Gitex 2022

GITEX GLOBAL 2022

Gitex Global to bez wątpienia jedno z najważniejszych i największych wydarzeń technologicznych na świecie.

Co roku, do Dubaju przybywają odwiedzający i wystawcy z całego świata. Tegoroczna edycja wydarzenia była o tyle wyjątkowa, że po niemal dwóch latach, zdominowanych przez covid 19 i ograniczenia związane z podróżowaniem, wreszcie wiele osób bez dodatkowych restrykcji mogło ponownie pojawić się na tym wyjątkowym wydarzeniu. Zaowocowało to rekordową ilością osób, które brały udział w targach. Ponad 5 tysięcy wystawców, prezentowało swoje technologie. Szacuje się, że w ciągu pięciu dni targów, 100 tysięcy osób odwiedziło Gitex Global.

W tym roku, po raz pierwszy, jako wystawcy, mieliśmy przyjemność wziąć udział w Gitex Global i zaprezentować najnowocześniejsze rozwiązania WEB-SAT. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza platforma White Label, do monitorowania pojazdów.

To co zdecydowanie wyróżnia nasz produkt na tle konkurencji to dedykowana obsługa każdego klienta, 7 dni w tygodniu 24h na dobę oraz najwyższej jakości technologie, tworzone przez grupę inżynierów WEB-SAT, wyspecjalizowanych w dziedzinie monitoringu pojazdów.Na rynkach zagranicznych poszukujemy partnerów, WEB-SAT daje możliwość stworzenia swojego własnego biznesu! Zapewniamy dedykowaną platformę, dostosowując wygląd i funkcjonalności do potrzeb klienta.

Dostępna jest w wersji na komputer (WWW) oraz mobilnej (iOS i Android). Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne i merytoryczne podczas wdrożenia. Na każdym dalszym etapie współpracy służymy wiedzą i pomocą. Dzięki ponad 15 letniemu doświadczeniu naszego zespołu, stale rozwijamy rozwiązania i włączamy nowości do oferty WEB-SAT. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze. Dlatego robimy wszystko, by wdrażać funkcjonalności, związane z poprawą standardu jazdy oraz dające możliwość analizy zdarzeń drogowych.

Na targach Gitex Global, prezentowaliśmy jedno z naszych bestsellerowych rozwiązań CAT – Crash Analysis Tools. Aplikacja CAT umożliwia analizę wypadku z dużą precyzją.

CAT przedstawia dane w zakresie od 10 sekund przed zdarzeniem do 10 sekundy po wypadku drogowym. Daje każdemu użytkownikowi natychmiastowy dostęp do inteligentnego panelu osi czasu za pomocą Google Street View, danych dotyczących wpływu, wymuszania wskazówek dojazdu i innych. Dane o wypadkach są przechowywane w chmurze i dostępne z dowolnego komputera z dostępem do Internetu. W momencie wypadku dane są automatycznie wysyłane do serwera Crash Analysis Tool. Analiza AI pozwala na łatwą rekonstrukcję wypadku. Urządzenia telematyczne z funkcją BlackBox umożliwiają rejestrowanie danych z bardzo wysoką częstotliwością. Dane są przechowywane w pamięci podręcznej w pętli czasowej, która zawiera wszystkie parametry.

Co jeszcze działo się na Gitex Global?

Wiele nowości, panele dyskusyjne, prezentacje i konferencje. Każdy odwiedzający mógł znaleźć interesujące dla siebie wydarzenia. Królowały technologie przyszłości – rozwiązania 5G, odnawialne źródła energii, prototypy latających samochodów, inteligentne roboty, które mogą pomagać w takich dziedzinach jak medycyna, usługi, turystyka czy transport. Poza ogromną ilością firm z całego świata, które prezentowały swoje produkty i usługi, na targach Gitex Global, można było zauważyć stoiska narodowe, wielu krajów. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) po raz drugi zorganizowała na tym wydarzeniu stoisko promujące polską branżę IT. Nasz zespół WEB-SAT, odwiedził Polskie stoisko. Jako beneficjent, realizujemy kilka projektów związanych z promocją naszej marki poza granicami kraju. Dzięki temu, z roku na rok, mamy szansę na coraz to większą ekspansję rynków zagranicznych i promocję naszych usług na różnych wydarzeniach branżowych.

Dubaj to zdecydowanie miasto wielu możliwości biznesowych. Zbudowane na pustynnych wydmach, w ciągu dziesięcioleci, osiągnęło status Smart City – inteligentnego miasta przyszłości. Proces rozwoju oczywiście dalej trwa i nie zwalnia tempa! Infrastruktura, cyfryzacja, czysta energia, zrównoważony transport, szybkie i dostępne usługi, rząd uruchomił co najmniej 100 projektów, które mają zostać ukończone do 2028 r. Już teraz, będąc w Dubaju można zauważyć, że sztuczna inteligencja, w codziennym życiu, usprawnia funkcjonowanie miasta i jego mieszkańców. Liczba mieszkańców, przekroczyła już 3,5 miliona, a po drogach porusza się ponad milion samochodów. Te liczby robią wrażenie, ale są również wyzwaniem. Organizacja infrastruktury miasta dążąca do zmniejszenia zatłoczenia, sprawnej jazdy pojazdów oraz ograniczenia emisji spalin, jest tam priorytetem. Nasze rozwiązania WEB-SAT, idealnie wpisują się w wizję zrównoważonego rozwoju transportu. W ofercie posiadamy funkcjonalności oparte na Eco Drivingu, dzięki czemu w łatwy sposób można kontrolować takie parametry jak: zużycie paliwa, zużycie pedału gazu, kontrola zakresów prędkości, praca pojazdu na postoju i wiele innych.

Odwiedzający nasze stoisko goście, pochodzili z niezliczonej liczby krajów. Były to m.in. Arabia Saudyjska, Indie, Iran, Nigeria, Sudan, Katar, Portugalia, USA i wiele, wiele innych. Każda rozmowa i nawiązane kontakty są dla nas niezwykle cenne. Bardzo dziękujemy za okazane zainteresowanie, chęć współpracy i możliwość dowiedzenia się więcej na temat rynków z całego świata. Liczymy na wiele udanych relacji z potencjalnymi klientami i partnerami. Na pewno nie zabraknie nas na Gitex Global również za rok! Tymczasem, niezmiennie zachęcamy do współpracy. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach i nawiązać z nami kontakt, napisz pod adres: sales@web-sat.com lub wypełnij formularz kontaktowy.