Nowości

05.01.2023

Mapy HERE: planowanie tras dla pojazdów ciężarowych w WEB-SAT

WEB-SAT w swojej aplikacji do monitorowania pojazdów zapewnia profesjonalne rozwiązania Google Maps oraz HERE Maps. Dzięki wykorzystaniu dedykowanych dla transportu ciężkiego właściwych map, przewoźnik samochodów ciężarowych może nie tylko zaoszczędzić na kosztach paliwa czy czasie w jakim transport zostanie zrealizowany, ale także zadbać o komfort wykonywanej przez jego kierowcę pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ
06.12.2022

Szlachetna Paczka

W tym roku, po raz pierwszy WEB-SAT zaangażował się w akcję Szlachetna Paczka. Firma razem z całym Zespołem pracowników, została Darczyńcami, którzy pomogą potrzebującej Rodzinie. Niezmiernie cieszymy się, że możemy być częścią tak wspaniałej inicjatywy i nieść pomoc tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

CZYTAJ WIĘCEJ
17.11.2022

Gitex Global 2022

Gitex Global to bez wątpienia jedno z najważniejszych i największych wydarzeń technologicznych na świecie. Co roku, do Dubaju przybywają odwiedzający i wystawcy z całego świata. W tym roku, po raz pierwszy, jako wystawcy, mieliśmy przyjemność wziąć udział w Gitex Global i zaprezentować najnowocześniejsze rozwiązania WEB-SAT. Zapraszamy do przeczytania relacji z tych wyjątkowych targów!

CZYTAJ WIĘCEJ
04.08.2022

Technologia odczytu paliwa w WEB-SAT

Ostatnie lata pokazały nam, że wzrost cen produktów i usług z różnych gałęzi gospodarki, jest czymś nieuniknionym. Tyczy się to również cen paliwa.

CZYTAJ WIĘCEJ
20.07.2021

e-TOLL

Nowy System Poboru Opłaty Elektronicznej. Bądź przygotowany na zmiany razem z WEB-SAT!

CZYTAJ WIĘCEJ
22.06.2020

Maps Premium

Zaawanasowane planowanie i optymalizacja tras

CZYTAJ WIĘCEJ
03.01.2020

WEB-SAT na CES 2020

Zainteresowany innowacyjnym systemem telematycznym?
Zapraszamy na stoisko WEB-SAT nr 324 zlokalizowane w Westgate na targach CES 2020. Chętnie opowiemy o naszej najnowocześniejszej technologii i platformie do monitoringu pojazdów. Dowiedz się więcej o zaawansowanych rozwiązaniach WEB-SAT: Crash Analysis Tools, Cash Saver.

17.10.2019

CAT - Analiza wypadku

Użyj panelu osi czasu na żywo z 20-sekundowym cyklem szczegółowej analizy w Google Street View

CZYTAJ WIĘCEJ
12.05.2019

Cash Saver

System zarządzania flotą, który analizuje koszty floty pojazdów w firmie. Sterowane danymi telematyki z terminala GPS podłączonego do magistrali CAN.

CZYTAJ WIĘCEJ
21.02.2019

Tacho Premium

Ostrzeżenie o naruszeniu. Bieżąca i precyzyjna analiza czasu pracy kierowcy z 29 dni – to tak jakby kierowca był kontrolowany na drodze co kilka minut! Bezpośrednie wskazówki dla kierowcy przed popełnieniem kar i wiele więcej.

CZYTAJ WIĘCEJ
02.11.2018

Zaawansowany raport ECO-Truck

WEB-SAT opracował unikatowy raport pozwalający na szczegółową analizę sposobu jazdy kierowcy pojazdu ciężarowego. Raport dedykowany do pojazdów ciężarowych

CZYTAJ WIĘCEJ
14.09.2018

Nowa wersja aplikacji mobilnej

Rozliczanie czasu pracy kierowcy dostępne w Twoim telefonie komórkowym! Korzystaj z przypomnień, sprawdzaj średni nacisk na oś. Kontroluj na bieżąco swoje miejsce w ranking ECO-Driving i zmierz swoje umiejętności na tle innych kierowców.

19.07.2018

Automatyczna analiza sposobu jazdy kierowcy

Kontroluj swoje nawyki I doskonal umiejętności ECO-Drivingu. Dwa razy w miesiącu WEB-SAT przesyła analizę sposobu jazdy, zawierającą szczegółowe informacje dotyczące dynamiki jazdy, nagłych hamowań, gwałtownych przyspieszeń, pracy silnika, sposobu korzystania z pedału gazu i hamulca.

10.12.2017

Rozliczenie czasu pracy kierowcy w czasie rzeczywistym.

Analizuj szczegółowo czas gotowości, odpoczynku, pracy i jazdy. Kontroluj czas pracy z ostatnich 24h, bieżącego tygodnia, pauzy, odpoczynek kierowcy I wiele innych.

28.09.2018

Pełna integracja z systemem SENT GEO

Platforma WEB SAT jest w pełni zintegrowana z systemm SENT GEO i umożliwia przesyłanie danych geolokalizacyjnych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów.

skontaktu się z nami