Stanowisko: Handlowiec

Spółka zajmuje się szeroko rozumianym monitoringiem pojazdów. Swoje działania realizuje w oparciu o nowoczesne rozwiązania z zakresu IT, GPS, GSM. Chcąc poszerzyć swoją działalność i dynamicznie zdobywać nowe rynki, prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko: Handlowiec. Rolą osoby na tym stanowisku będzie realizacja celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie i budowę długofalowych relacji z klientami.

Rolą osoby na tym stanowisku będzie realizacja celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie i budowę długofalowych relacji z klientami.

Kluczowe obowiązki:
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Identyfikacja i pozyskiwanie nowych Klientów na podległym terenie
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Zapewnienie sprawnego procesu realizacji zamówień
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z Klientami firmy
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Spółki na lokalnym rynku
  • Raportowanie efektów pracy do przełożonego
Oczekiwania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie sprzedaży w sektorze B2B
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego, w szczególności rynku rozwiązań dedykowanych monitoringowi flot pojazdów
  • Doświadczenie w branży CFM, leasingowej, lub motoryzacyjnej związanej z monitoringiem pojazdów
  • Umiejętność samodzielnego, aktywnego poszukiwania klientów
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych i przekraczanie założonych planów
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, dynamizm i energia w działaniu
  • Chęć rozwoju zawodowego w dynamicznym otoczeniu zawodowym
Jako pracodawca oferujemy:
  • Realną szansę na dalszy rozwój zawodowy w budującej się strukturze Spółki
  • Umowę o pracę na cały etat lub umowę B2B
  • Pracę w zawsze pomocnym zespole oraz miłej atmosferze
  • Dużą samodzielność i swobodę w działaniu
  • Możliwość implementacji własnych pomysłów i wpływ na kształtowanie przyszłej oferty Spółki
  • Narzędzia do pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (część stała + system prowizyjny)

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: biuro@web-sat.pl

Prosimy pamiętać, o umieszczeniu klauzuli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nobelica Sp. z o.o., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).