Stanowisko: Kierownik Działu Handlowego

Spółka zajmuje się szeroko rozumianym monitoringiem pojazdów. Swoje działania realizuje w oparciu o nowoczesne rozwiązania z zakresu IT, GPS, GSM. Spółka jest w stałym procesie rozwoju, dodatkowo zintensyfikowanym gdyż dostarczane przez nią produkty są zgodne z obowiązującym w obecnym czasie rygorem pracy zdalnej. W związku z powyższym Spółka poszukuje do pracy na stanowisku Kierownika Działu Handlowego, którego zadaniem będzie uporządkowanie i nadzór nad procesami handlowymi oraz budowanie ogólnopolskiej sieci handlowców.

Obowiązki:
  • Budowanie ogólnopolskiej sieci handlowców
  • Opracowanie procesów i procedur realizacji sprzedaży
  • Zarządzanie operacyjne i nadzór nad pracą sieci handlowców
  • Nadzór nad jakością obsługi klientów
  • Realizacja indywidualnego planu sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami oraz poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów celem wzrostu sprzedaży i zwiększenia udziału w rynku
  • Aktywny udział w targach, imprezach branżowych i innych aktywnościach marketingowych
  • Analizowanie rynku i monitorowanie działań konkurencji
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz przestrzeganie przyjętych zasad i standardów
  • Kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży, w tym przygotowywanie prezentacji sprzedażowych, ofert, prowadzenie spotkań biznesowych oraz koordynacja procesu negocjacji i podpisywania umów
  • Selekcja oraz nawiązywanie współpracy z partnerami handlowymi
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych produktów, kanałów dystrybucji oraz rozwiązań zwiększających konkurencyjność rynkową firmy
  • Ciągłe doskonalenie procesów wewnętrznych oraz swojego zespołu
  • Raportowanie i analizowanie wyników sprzedażowych
  • Aktywne poszukiwanie przewag i nisz rynkowych
  • Współpraca z Zarządem w obszarze kreowania strategii rozwoju biznesu i zarządzania projektami
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych projektów
  • Udział w spotkaniach z kluczowymi partnerami biznesowymi Spółki
  • Wspieranie działalności wszystkich zespołów i działów Spółki
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie w obszarze handlu i kierowania zespołem handlowców
  • Doświadczenie w budowie sieci handlowców
  • Doświadczenie na stanowisku managerskim związanym z odpowiedzialnością za wynik finansowy
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji projektów rozwojowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu relacjami z klientami
  • Komunikatywność oraz umiejętność rekrutacji i współpracy z rozproszona strukturą pracowników
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Skuteczność, samodzielność i zaangażowanie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość ustawy o przetargach publicznych
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat i stabilność zatrudnienia
  • Zdobywanie doświadczeń podczas realizacji nowych projektów
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w przyjaznym zespole oraz miłej atmosferze
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość doskonalenia zawodowego, dalszej ścieżki kariery

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: biuro@web-sat.pl

Prosimy pamiętać, o umieszczeniu klauzuli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nobelica Sp. z o.o., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).